Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 
на правах реклами

Повернутись назад

дивитись софия прекрасная 1 сезон 1 серия на украинском языке

Жила собі принцесаЯкось Софія разом з мамою пішли подивитися на повітряні перегони на конях. Під час цих перегонів Джеймс розповів Софії, що Королівська Школа також має свою власну кінну команду і вона змагатиметься наступного тижня. Коли змагання добігли кінця, Софія вирішила сходити на відбірковий заїзд у Королівській школі вже завтра.

Коли Софія прибуває на ці змагання наступного дня і заявляє про своє бажання, всі вражені. Софія прагне виступати у команді Летючий Загін сама, замість того, аби бути глядачем на трибуні. Не "королівська це справа" кажуть всі навколо, навіть якщо вона вірить, що це не так.

Заохочена Кловером, вона залишилась незворушною та оголосила родині про свій намір випробувати себе у команді. У той час, коли її батьки та Бейлівік сприйняли звістку позитивно, Амбер і Джеймс з іншого боку, були проти. Амбер продовжувала наполягати, буцімто принцесам не слід ганятися на перегонах, а Джеймс просто засмучений, що його маленька сестричка робить його посміховиськом.

Коли він зауважує на те, що Софія не знає як правити конем, не те, щоб бути вершником Летючого Загону, його тато пропонує Джеймсові навчити її, і у той самий час набути корисних навичок самому.

Наступного дня, Софія готується прийняти власного коня й отримує Мінімуса, - коня, який нікому не подобається. Не зважаючи на те, що Мінімусу бракує самовпевненості й він має багато недоліків, Софія вважає його відмінним вибором, у тому вигляді, як він є. Як не прикро, її спіткали негаразди прямо на старті, і навіть з Джеймсовою допомогою, вона не здатна втриматися у своєму сідлі.

Однак Софія відмовляється припинити свої спроби, а Джеймс обіцяє продовжувати вчити її, навіть після дошкульних насмішок принца Х'юго, кращого вершника школи. Софія та Минімус добре працюють на більшій частині курсу, та вони неспроможні збити останній бар'єр, який лежить на найвищому шпилі.

Пізніше, цієї ж ночі, Амбер вдруге намагається відмовити Софію від боротьби, адже вона ледь не розбилась після невдалого проходження цього шпилю і непокоїться, аби та не завдала собі болю. Потім відбулася розмова з її друзями-тваринками про подальші дії. Друзі сказали, що все, що їй потрібно зробити, це прокинутись раніше і почати тренуватись.

Проте й додатково тренуючись, Софія та Мінімус так само не могли здолати цю перешкоду, у чому Мінімус винуватить самого себе. Вигулькнувши з-за рогу, Х'юго торочить Софії про марність перегонів, коли почавши, вона не може їх закінчити. Що сенсу немає та їй варто повернутись у свої володіння, як і належить справжнім принцесам.

Після повернення Софії додому зі школи, її мама повідомляє про свій та Роландів намір відвідати й подивитись на її пробний заїзд, але Софія розповідає про свою невдачу і про сумнів щодо своєї участі. Мультфільм софія прекрасна 1 сезон 1 серія дивитись онлайн українською мовою в хорошій якості можна у нас.


 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика