Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 
на правах реклами

Повернутись назад

дивитись Бігфут Молодший 2017 мультфільм українською мовою

Маленький Адам виховується без батька вже понад дванадцять років і росте слухняним хлопчиком. Його батько доктор Харісон зник за невідомих обставин і хлопчик вважає, що він загинув. Через занадто добродушну вдачу хлопчині дістається від шкільних хуліганів, які постійно переслідують, б'ють та ображають.

Через ці бійки Адам часто потрапляє до кабінету директора, який готовий карати всіх без розбору. Одного разу, Адам звертає увагу на те, що його слух іноді сильно загострюється, а ноги дуже швидко збільшуються в розмірах, до того ж його волосся відростає після самої короткої стрижки буквально на наступний день і перетворюється в густу неслухняну шевелюру.

Тим часом в місті набирає популярності величезна торгова корпорація, яка займається створенням та продажем найнеймовірніших і різноманітних перук. Але не це основна мета директора компанії. Він проводить наукові експерименти зі стимулювання росту справжнього волосся та роботи в сфері генної інженерії, досліди з ДНК, які відкинуть необхідність носіння перук і накладок. Він впевнений, що потужний науковий прорив змінить життя мільйонів людей та зробить його бізнес найприбутковішим у світі.

У себе вдома, Адам випадково знаходить таємничу скриньку, що містила у собі дивні листи. Він розуміє, що листи від його зниклого батька, який ховається десь в безкрайніх лісах за містом. Вирішивши, що його необхідно знайти, Адам вирушає в дорогу. Яке ж було здивування юнака, коли він зустрівся в лісі з волохатим чудовиськом з великими ногами, незвичайною силою та спритністю.

Це був Бігфут, який виявився батьком Адама. Хлопчик спочатку лякається, але потім звикає до зовнішнього вигляду знову знайденого батька, і вони весело проводять час. Адам відкриває в собі такі ж здібності, як у Бігфута. Він теж швидкий та розуміє мову тварин і птахів. У лісі хлопчисько знаходить безліч нових друзів в особі пари єнотів, дятла, білки і величезного ведмедя, які давно дружать з його батьком.

Підступному керівнику фірми стає відомо, що снігова людина, яку він шукав стільки років - жива та кидає всіх своїх людей на її пошуки. Річ у тім, що в генетичному коді Бігфута присутня розгадка інтенсивного росту волосся і його схоплення дозволить зрушити дослідні роботи з мертвої точки.

Люди в чорному переслідують утікачів, використовуючи нечесні та хитромудрі способи. Лиходії наражають на небезпеку мешканців лісу та сім'ю доктора Харісона. Але справжні та віддані друзі ніколи не залишать в біді родину свого Бігфута та готові до організації рятувальної операції всі як один. Мультфільм Бігфут Молодший: Стань легендою! дивитись українською мовою в хорошій якості можна у нас.


 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика