Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 
на правах реклами

Повернутись назад

дивитись Сімейка Крудсів мультфільм українською мовою

Доісторична родина Крудсів тільки й робить, що займається виживанням в суворих умовах. Навколо бродять величезні хижі тварини, які полюють на все живе. Вони не проти поласувати ким-небудь з пухленьких древніх людей.

Голова відважної сімейки Груг робить все, для того, щоб його дружина та діти були в безпеці. Він розробив безліч правил, виконання яких багато років вберігає всіх від лиха.

Весь свій час члени сім'ї сидять в темній печері, вхід до якої тато перекриває величезним каменем. Сімейство ненадовго виходить пополювати, а потім знову забирається в надійне укриття. У Груга є старша дочка на ім'я Гіп, яка народилася дуже допитливою. Вона постійно намагається порушувати батьківські заборони, та часто залишає притулок, не повідомивши батьків.

Одного разу, темної ночі вона робить чергову вилазку та знайомитися з хлопцем, який вміє розпалювати вогонь. Його ім’я Малий. Він дуже симпатичний та зовсім не схожий на дику сімейку Гіп.

Незабаром страшний землетрус змушує Крудсів бігти зі своєї схованки. Печерні люди разом з Малим опиняються в новому світі, який зовсім не схожий на ті місця, де родина мешкала раніше. Але в дивовижно гарній природі ховається не менше небезпек, ніж у звичних горах.

Герої відправляються на пошуки нового місця для життя. Вони знайомляться з невідомими їм звірами та птахами, які підносять багато несподіваних та небезпечних сюрпризів.

Ця довга та захоплива пригода зробить сім'ю ще більш згуртованою та навчить радіти життю і не боятися слідувати за сонцем. Мультфільм Сімейка Крудсів дивитись українською мовою в хорошій якості можна у нас.


 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика