Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 
на правах реклами

Повернутись назад

дивитись Різдвяна історія мультфільм українською мовою

Короткий опис:
Для старого лихваря Скруджа не існує ніяких симпатій у житті, крім грошей. Він зовсім не цінує людей. Сімейні стосунки та дружні відносини дратують його. Стариган ненавидить Різдво. Та саме це свято примусить подивитися на власну долю під іншим кутом.

До Ебенезера прийде привид покійного знайомого, котрий так само шкодував гроші нужденним. Після смерті, в іншому світі, товариш зрозумів, як помилявся. Померлий познайомить Скруджа, з трьома духами Різдва, які нагадають йому про минуле, та вкажуть шлях до майбутнього.
Чи зрозуміє багатій, що потрібно краще відноситися до оточуючих, допомагати тим, хто потребує підтримки?

Повний опис:
У вікторіанському Лондоні живе літній та дуже багатий чоловік Ебенезер Скрудж. Це досить мерзенний та похмурий дідуган, який не любить людей та вважає доброту, щедрість та всі свята марною тратою часу та грошей. Він абсолютно самотній - без дружини та дітей.

Сенс свого життя він бачить тільки в безперервному накопичуванні коштів і ніколи не дозволяє собі навіть маленьких надмірностей. Своєму помічникові Скрудж платить дуже мізерну платню, за яку змушує працювати без відпочинку до пізньої ночі, навіть напередодні Різдва - найсвітлішого та чудового родинного свята.

Ввечері, повернувшись в свій великий, але порожній будинок старий натикається на непроханого гостя - примару свого колишнього компаньйона Марлі. Той наганяє жах на Ебенезера страшним виглядом та величезними ланцюгами на руках та ногах, до яких прив'язаний неймовірно важкий тягар. Дух Марлі повідомляє своєму живому другові, що така ж доля чекає і на нього, якщо той вчасно не замислиться над своїм життям.

Все буде залежати від того, як пройде зустріч богатія з трьома примарами, які завітають до нього в самий найближчий час. Можливо, ця зустріч змінить долю літнього скнари та запобіжить жахливому пророцтву Марлі. Мультфільм Різдвяна історія дивитись українською мовою в хорошій якості можна у нас.


 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика