Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 
на правах реклами

Общие правила на сайте

Загальні правила поведінки на сайті:

Розпочнемо з того, що на сайті спілкуються багато людей, різних релігій і поглядів, і усі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам і потрібні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати справжні правила, це займе у вас всього хвилин п'ять, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт цікавішим і організованим.

Розпочнемо з того, що на нашому сайті треба поводитися шанобливо до усіх відвідувачів сайту. Не потрібно зневаги до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адмінів або Модераторів (скористайтеся особистими повідомленнями). Зневага інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень, якщо це не стосується окупантів, і строго карається адміністрацією.

У нас суворо заборонений расизм, релігійні і політичні висловлювання не тому, що ми проти, а тому, що сайт не про це. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт ввічливішим і доброзичливішим.

На сайті строго заборонено:
- повідомлення, що не пов'язані зі змістом статті або з контекстом обговорення
- зневага і погрози на адресу відвідувачів сайту, українців , тощо...
- в коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональний розбрат
- спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не пов'язані з контекстом обговорення статті

Давайте поважатимемо один одного і сайт, на який Ви і інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають цим вимогам.

При порушенні правил вам може бути дане попередження. В деяких випадках може бути дан бан без попереджень. З питань зняття бана писати адміністраторові. Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю.

   

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика