Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 
на правах реклами

Повернутись назад

Загальні правила на сайті

Загальні правила поведінки на сайті:

Перше правило - немає ніяких правил, все залежить від адміністратора цього сайту.
Проте зауважте, що є певні межі, які не бажано перетинати.

Нижче йде текст, який ви можете не читати.

Сайт відвідують небагато (часом багато) людей, різних релігій і поглядів, і усі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам і потрібні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати справжні правила, це забере у вас всього хвилин п'ять, але збереже нам і вам час і допоможе зробити сайт цікавішим і організованим.

Розпочнемо з того, що на нашому сайті треба поводитися чемно з усіма його відвідувачами. Не потрібно зневаги до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адмінів або Модераторів (скористайтеся особистими повідомленнями). Зневага інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень, якщо це не стосується окупантів, і строго карається адміністрацією.

У нас не дуже суворо заборонений расизм, релігійні і політичні висловлювання не тому, що ми проти, а тому, що сайт не про це. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт ввічливішим і доброзичливішим.

На сайті заборонено:
- повідомлення, що не пов'язані зі змістом статті або з контекстом обговорення
- зневага і погрози на адресу відвідувачів сайту, українців , тощо...
- у дописах забороняються висловлювання, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність.
- спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не пов'язані з контекстом обговорення статті

Давайте поважатимемо одне одного і сайт, на який Ви і інші читачі приходять поспілкуватися і висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти дописи або частину дописів, якщо вони не відповідають цим вимогам.

При порушенні правил вам може бути дане попередження. В деяких випадках може бути застосований бан без попереджень. З питань зняття бана писати адміністраторові. Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю.


 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика