Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 
на правах реклами

Повернутись назад

дивитись Астробой мультфільм українською мовою

Метросіті - чудове місто, яке парить над землею. Воно створене з прекрасної гори Софії, яку відправили в небо подалі від забрудненої поверхні. Нікого не цікавить, що відбувається внизу.

Метросіті перетворили в місто-рай, де людині служить безліч роботів самих різних типів та розмірів. Тут живе геніальний вчений - доктор Тенма, який очолює міністерство науки.

Саме його можна по праву вважати батьком сучасної робототехніки. Доктор працює разом з геніальним професором Елафаном, який зробив унікальне відкриття. Він витягнув з фрагмента загиблої зірки незвичайне джерело чистої позитивної енергії - блакитне ядро.

Це відкриття може допомогти землі набути колишній квітучий вигляд та позбутися наслідків шкідливого багатовікового впливу людини на природу. Але після вилучення позитивної енергії, залишився побічний продукт у вигляді негативного червоного ядра. Ці два компонента не можна з'єднувати, інакше наслідки можуть бути непередбачуваними.

У доктора Тенми є дуже кмітливий син Тобі. Він перевершує за знаннями всіх своїх однолітків в школі і також як батько, цікавиться роботами.

В один фатальний день, доктор позбавляється своєї єдиної дитини. Не тямлячи себе від горя, вчений хоче відродити свого хлопчика. Він створює робота, який є точною копією Тобі та володіє його пам'яттю.

Замість серця у хлопчини те саме блакитне ядро, що має надзвичайну силу. Так починається нове життя Тобі, який ще не знає, що він не людина. Маленькому роботу ще належить відкрити в собі неймовірні супер здібності та знайти своє місце в цьому світі. Мультфільм Астробой дивитись українською мовою в хорошій якості можна у нас.


 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика