Зробити домашньою|Додати у вибране
 • Увійти
 • Реєстрація
 
 
 

Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

на правах реклами

 Емоджі

"Смайлики" або Емоджі мешкають у своєму власному цифровому світі. Вони живуть за законами Інтернету і різних гаджетів. Благо їх зараз десятки найрізноманітніших. Кожен з них передає якусь певну емоцію. Але Джин засмучений. Смайлик ніяк не може визначитися з вибором однєї з них. Його настрій увесь час змінюється. Емоджі народився без спеціального фільтру. Тому емоції постійно перестрибують одна за одною. Ці зміни не додають йому статусу, а також заважають бути звичайним підлітком в школі.

Він є білою вороною серед своїх однолітків і не шукає поваги у дорослих. Крім того, його можуть просто вигнати із затишного світу нулів і одиниць. Заради того, щоб знайти свій стиль, смайлик вирішує здійснити подорож в сусідні пристосунки.

Задля вітлення цього плану, він звертається до свого приятеля Джейлбрейка. Цей юнак відомий як зломщик програмного забезпечення і різних кодів. Джейл відправляє Джина в дорогу мережею додатків на смартфоні. 

У кожному з них свій власний світ зі своїми звичаями. У пошуках скрипта, який здатний буде полагодити бідолаху Джина, вони натикаються на співтовариство таких самих смайлів. У них спільне лихо - це невміння контролювати якусь одну певну емоцію.

Мультик Смайли Емоджі 2017 дивитися українською мовою

Джин залишається з ними, і вони продовжують пошуки всі разом. Персонажу належить потрапити у безліч колтнеч. Адже смайлики з інших застосувань істотно відрізняються від решти родини і друзів. Щоб завоювати довіру серед них, треба докласти зусиль. Несподівано над мобільним телефоном нависає серйозна загроза. Життя мешканців пристрою перебуває в небезпеці. На допомогу населенню комп'ютерного світу приходить той самий Джин і команда несхожих на інших хлопців. Емоджі висуваються назустріч небезпеці.


 • МУЛЬТФІЛЬМ
Загрузка...
Загрузка...
Скачати торрент Смайлики

Смотреть Смайлики на украинском языке

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм іменем.
Коментарі:
 • Реєстрація:
 • Статус: Користувач Онлайн
 • 26 коментарів
^
У кожному смартфоні живуть унікальні істоти - смайлики, так вважають творці Смайлики мультфільм 2017. Їх назва пішла від англійського smile - посмішка. Але серед особливих значків для повідомлень є не лише усміхнені мордочки, але і бісики, долоньки і інші емоції. Або "емоджі", як ще їх називають. У них є навіть своє власне місто - Текстополіс. І, коли користувач їх не турбує, починається справжнє життя емоджі. І воно досить цікава, щоб скласти повнометражний мультфільм!

Призначення символів - замінювати слова в повідомленнях, і демонструвати почуття, але кожен житель Текстополіса уміє виражати тільки одну емоцію. І ось серед загальної маси є незвичайний смайл. Джин - унікальний емоджі, який здатен виражати відразу декілька почуттів. За цю особливість його незлюбили, і намагаються триматись подалі.

Джина це засмучує, але змінити що-небудь бідолаха не може. Проте він дуже хоче стати нормальним, і більше відрізнятися від сусідів. Мультфільм Емоджі 2017 дивитися онлайн можна буде після прем'єри, яка відбудеться 24 серпня 2017 року.

Хоробрий смайл у товаристві Джейлбрейка, Хай - 5 і іконка у вигляді какашки вирушає в далеку подорож. Попереду у них величезна кількість забавних пригод, а також небезпечних поворотів долі. На шляху емоджі виникнуть непередбачені труднощі, впоратися з якими їм доведеться спільно. Випробування лише допоможуть друзям з мультика " Смайлики"(2017) об'єднатися, для досягнення спільної мети. Але чи так важливо бути таким же, як всі? Невже оригінальним бути вже не модно? Хто пояснить Джину його багатофункціональність є чеснотою, а не помилкою системи?
 • Реєстрація:
 • Статус: Користувач Онлайн
 • 26 коментарів
^
Смартфон - це не просто гаджет. У нім живуть смайлики. Люди гадають, забавні личка придумані для того, щоб описувати їх емоції. Насправді смайлики існують у своєму власному чарівному світі. Вони можуть радіти і сумувати, любити і злитися.

Одні з них хороші, інші погані. Між ними йде постійне суперництво. Ніхто і не здогадується, що емоджі можуть самі впливати на людей. Перемога кожної із сторін впливає на світ людей. Все змінилося з появою нового смайлика.

У нього немає однієї певної емоції, Емоджі постійно міняється, і це заважає йому подружитись і вибрати сторону.

Намагаючись розібратися в собі і визначити своє справжнє призначення, він спровокував початок війни між іншими мешканцями чарівного світу. Кращі представники поганих і злих емоджі відправилися в дорогу до особливої Хмари.

Той, хто зуміє досягнути її, зможуть розповсюдити свій вплив на весь світ, не обмежуючись однією людиною. Та пройти увесь шлях і витримати усі випробування здатні лише найсильніші, кмітливіші і непередбачувані істоти. Не відмовився від небезпечної пригоди і новий смайлик. Його мета не перетворювати світ, йому потрібно змінити себе.
 • Реєстрація:
 • Статус: Користувач Онлайн
 • 26 коментарів
^
Фільм розповідає про смайликів, які такі популярні в текстових повідомленнях. Майже ніхто не знає, що смайлики мають свою, відмінну від людської, життя. Вони зустрічаються і розлучаються, ображаються один на одного і признаються в коханні, - ось так проходить їх повсякденне життя. Вулиці Текстополіса повні посмішок, бісиків, долоньок, кулаків і інших емоцій. Вони нічого іншого не уміють, окрім як виражати власні емоції.
Втім не усі такі: серед мешканців міста, яке схоже на Фейсбук, мешкає один своєрідний, інакодумець смайлик на ім'я Джин. Він уміє виражати будь-які емоції.

Проте така поведінка не вітається іншими, і Джин стає вигнанцем. На щастя знаходяться ті, хто хоче з ним спілкуватися. Це Хай-5, який виглядає як махаюча долонька і дуже хоче дружити із смайликом, адже він виражає величезну кількість самих різних настроїв. Чи Джейлбрейк, котрий просто у захваті від Джина. Сам Джин мріє попросити творців зробити його таким, як всі. Для цього йому необхідно потрапити до головного офісу міста, шлях до якого небезпечний і нелегкий. Він вирушає в подорож разом зі своїми друзями! Чи дістануться герої своєї мети? Чи відмовиться смайлик від своєї ідеї бути схожим на усіх або ні?
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
 • Головна сторінка
 • Реєстрація
 • Нове на сайті
 • Статистика