Зробити домашньою|Додати у вибране
 • Увійти
 • Реєстрація
 
 
 


Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

на правах реклами

 Фердинанд 2017 українською

Кунг-фу Кролик: Повелитель вогню
Смайлики
Тачки фільм мультфільм 2006
Том і Джеррі: Мотор
Школа монстрів: Зіткнення класів ікла проти шерсті
Роги і копита: повернення на ферму
Всесвітний потоп
Бабай
Феї: Змагання у долині фей
Головний персонаж зростав серед прекрасних кольорів і запашних різними запаморочливими ароматами трав зовсім нешкідливий, дебелий красень з величезними, гострими рогами - бик Фердинанд. Від народження він відрізнявся від інших своїх однолітків, як розмірами - він був більший за інших, так і вдачею. В той час, коли бички-підлітки пустували на лугах з'ясовувавши хто з них сильніший, міцніший, у кого роги гостріші, Фердинанд на тих самих луках вдихав чудові запахи природи і милувався різноманітною красою метеликів.

Він думав, що так буде завжди і нічого не змінить його покійне і врівноважене життя. Фердинанд ніколи ще не схрещував ні з ким своїх прекрасних рогів і не збивався грудьми доводячи свою силу. Йому просто це не потрібно, оскільки молодий, повний сил бичок мав найдобрішу, наймиролюбнішу вдачу. Але одного разу, прийшов час, коли в Мадриді проводяться змагання биків за участю пікадорів, матадорів і хоробрих тореадорів.

На ферму, де народився і виріс Фердинанд, приїхали люди, які мають відібрати на ці змагання наймогутніших і лютіших биків. За нещасливим збігом обставин їм, чи то приглянувся красень бик, чи то просто він здався їм агресивнішим і дуже небезпечним, але Фердинанд опинився серед учасників на турнірі. Він не чекав такого повороту, адже за своє життя він не скривдив найменшу комашку, а тепер повинен битися на арені.

Фердинанд, вирваний насильно зі свого звичного місця існування, виявився серед войовничо налаштованих биків, котрі розповідають жахливі речі про змагання. До того ж, до нього дійшли певні чуткию Проти нього виставляють найсильнішого і лютішого бика. Що робити миролюбному Фердинанду? Він вже знав, що на таких боях трапляються нещасні випадки. Фердинанд вирішив - він просто має опанувати себе і.., піти у бій з високо піднятими, розкішними рогами.

Фердинанд мультфільм 2017 українською мовою

Оцінили: 7

>>ДИВИТИСЬ ЗАРАЗ!!<<

 • МУЛЬТФІЛЬМ

Загрузка...

Скачати торрент Фердинанд

Скачати: Ferdinand-2017-BDRip-720p-UKR_ENG-Hurtom.mkv.torrent
Завантажили: 1561
Розмір: 11,22 Kb
MD5: e1e279b550af0e98451561f3a0f0936f
Формат файла: torrent
Скачати: Ferdinand-2017-BRRip-UKR_ENG-Hurtom.torrent
Завантажили: 859
Розмір: 11,06 Kb
MD5: b1fa6b35648c899ae2e731316f5c7d6c
Формат файла: torrent
Смотреть Фердинанд на украинском языке

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм іменем.
Коментарі:
 • Реєстрація:
 • Статус: Користувач offline
 • 36 коментарів
^
Фердинанд мріяв лише про спокійне, повільне життя. Нехай він маленький бичок, але його вдача миролюбна, його складно вивести з рівноваги. Він не бігатиме з родичами, не стикатиметься з ними лобами, але скоро йому доведеться взяти участь у кориді. Як не прикро, його визнали великим, швидким, диким екземпляром, тому йому доведеться продемонструвати усе це перед глядачами. Де узяти жорстоку вдачу, агресію, щоб люто кидатися на супротивника і здобувати перемогу?

Все, що любить Фердинанд - це милуватися квітами, насолоджуватися життям, мирно прогулюватися вдовж огорожі. Про яку злість може йтися, коли побачивши метелика він відчуває розчулення, а побачивши прекрасну квітки готовий розплакатися. Він помічає розмаїття природи, здатний розрізняти аромати. Його тонка натура зробила його романтиком і фантазером, мінятися
у Фердинанд мультфільм 2017 він не збирається.

Зовні він такий самий як його родичі - чималі розміри, гострі роги, грізний погляд. Здається, що його варто побоюватися, тому його кандидатура висунена на участь в майбутніх боях биків. Популярне змагання збирає велику кількість глядачів, кожен з яких бажає отримати адреналін. Фургон доставляє його на місце - в Мадрид, куди прибудуть кращі бики з усієї земної кулі. Поразка в заході подібного масштабу неприпустима, але миролюбний бичок готовий зробити саме це.

Творці змагань, учасники, глядачі не знають про те, що Фердинанд - сама лагідність, миролюбність. Його вже висунули на вирішальну битву з чемпіоном, порятунку немає, бій ось-ось почнеться. Невже він ніколи більше не зможе мріяти, міркувати про сенс буття? Із задоволенням він би зараз перетворився на метелика і покинув поле бою.
 • Реєстрація:
 • Статус: Користувач offline
 • 36 коментарів
^
Сюжет мультиплікаційного фільму грунтується на відомому творі Монро Ліфа, який знайомий багатьом любителям дитячої літератури. Звичайнісінький бик на прізвиську Фердинанд є головним персонажем. Хоча насправді звичайним його можна назвати тільки з великою натяжкою, адже Ферді, як його називають друзі, має просто дивовижну вдачу. Цей молодий бичок - наймиролюбніша тварина на світі. З раннього дитинства він вважав за краще проводити на самоті, сидячи де-небудь під деревом і нюхаючи придорожні квіти. Фердинанду ніколи навіть не спадало на думку брати участь в різних колотнечах зі своїми однолітками, доводячи свою силу, швидкість або витривалість.

Він любить міркувати про життя, мріяти і милуватися природою, насолоджуючись постійною тишею і заспокоєнням. Минуло трохи часу і із спокійного, неквапливого теля виріс здоровий бик, що продовжує вдихати квітковий аромат і міркувати про сенс життя. Подорослішавши, Фердинанд практично не змінився, вирішивши, що всевишній, очевидно, переплутав, зробивши з нього бика, а не прекрасного метелика.

Проте незабаром життя Фердинанда дуже зміниться.На ранчо приїхали робітники відбирати биків для участі у боях. Вони вирішили, що з цієї великої красивої тварини вийде відмінний учасник змагань. І ось, наш милий і добрий Ферді відправився на небувалу бійку, де йому доведеться битися з найлютішим биком.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
 • Головна сторінка
 • Реєстрація
 • Нове на сайті
 • Статистика