Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 


Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

на правах реклами

 Мультики Лего Ніндзяго всі серії підряд українською

від
Коли іграшки Лего зробили крок на мультиплікаційну сцену, то відразу завоювали популярність не лише у любителів збирати конструкції лего, але і у тих глядачів, які не мають стосунку до них. Мультик Ніндзяго всі серії розповідає про шлях древніх воїнів ніндзя, перетворених у мультиплікаційних 3D героїв, про пригоди і протистояння чотирьох ніндзя та їх учителя таємничому лордові Гармадону. Відважні друзі, навчившись прийомам боротьби у великого учителя, вступили в нерівну сутичку з силами зла, які не залишають в спокої фантастичну країну, в якій мешкають Ніндзяго.

Колись у давнину Гармадон був ув'язнений у глибоке підземелля, і на цей час запанував мир. Та Гармадон захотів знову повернути собі владу над золотою зброєю: Мечем Вогню, Косої Землі, Нунчаками Блискавки, Сюрікенами Льоду. Для цього він відправив на Землю Скелетів з пекла. Молоді підлітки Джей, Зейн, Кей, Коул, отримавши знання древньої боротьби Кружитсу у свого великого майстра Сенсея Ву дадуть відсіч цим силам зла. Згодом ворогами чотирьох бійців замість скелетів стають 4 клани змій і син лорда Гармадона, Ллойд. Використовуючи своє уміння, а так само свою дружбу і братерство, герої мультфільму Ніндзяго всі серії очистять світ від зла.
Ніндзяго всі серії
Таємниці ніндзя. Персонажі з Lego- колекції Ninjago стали головними героями серії захоплюючих короткометражних мультфільмів. Основою сюжету кожного епізоду стали протистояння молодих талановитих воїнів і їх наставника з силами пекла. Завдяки неймовірній силі духу і високій майстерності відважні ніндзя захищають світ від могутнього зла. Усі сезони Ніндзяго всі серії на українській мові дивитися онлайн безкоштовно пропонуємо на нашому відеопорталі.

Молоді майстри ніндзя-го Кай, Коул, Нія, Бонзай і Зейн разом з Сенсеем Ву не просто зберігають таємниці бойового мистецтва, але завжди готові боротися з армією скелетів, які підкоряються злісному лордові Гармодону. Час від часу сили зла з'являються з пекла, щоб принести в наш світ хаос і пітьму, але відважні герої не дають здійснитися їх підступним задумам у Лего ніндзяго всі серії.

Почалася ця історія у сиву давнину, коли перший майстер кружицу створив ніндзя-го. Для цього він використав чотири види зброї: меч вогню, нунчаки блискавки, косу землетрусів і сюрікени льоду. Ці речі виявилося настільки могутніми, що нікому не вдавалося впоратися з їх силою. Після смерті майстра обидва його сини дали клятву охороняти зброю.

Проте старший з них був захоплений силами пітьми і тоді, як оповідають мультики ніндзяго всі серії, він захотів стати одноосібним власником усієї зброї. Між братами вибухнула битва, в якій старший син був переможений і скинутий в пекло. Запанував мир, але, знаючи підступність переможеного, молодший брат сховав усю зброю і поставив дракона на варті реліквій. Побоюючись за своє життя, він вирішив намалювати карту, позначити на ній місцезнаходження тайників і передати простій чесній людині, батькові Кая. Відтоді молодший брат, яким є Сенсей Ву, ні на мить не забуває про страшну загрозу, яка надходить від його старшого брата, що став лордом Гармодоном.
Ніндзяго всі серії
За мотивами серіалу була створена серія барвистих онлайн-ігор, а їх прихильникам дивитися Ніндзяго всі серії підряд онлайн буде особливо цікаво. Улюблені персонажі потрапляють в небезпечні історії і дивують новими гранями своєї бездоганної майстерності.

Світ Лего ніндзяго всі серії підряд у далекому минулому створив перший майстер кружитцу. Зробив він це, з використанням чотирьох різних видів золотої зброї, які водночас були могутніми артефактами. Причому їх могутність була настільки велика, що жодна людина не могла володіти ними усіма одночасно. Перед прийдешньою смертю два його сини присягнулися захищати усі чотири зброї, будь-якими способами. Та трапилося лихо. Один з братів став залежний від темних сил, після чого захотів опанувати майстерність зброї.

Гармадон, так його кликали, став шукати шляхи непомітного підходу до зброї, але її брат Ву, вчасно зрозумів темні задуми і між ними відбувся двобій. Лорд Гармадон залишився переможеним і був відправлений до Пекла. У світі ніндзяго знову повернувся мир та злагода, а Ву сховав золоту зброю у чотирьох найбільш важкодоступних місцях світу. За декілька століть Ву знайшов чотирьох спадкоємців, які, вони також були дуже хоробрими ніндзя, звали їх Коул, Джей, Зейн і Кай.

Останній зі списку бився з армією скелетів, на чолі з Самукаем, але самому протистояти йому не вдалося, і вони викрали його сестру, після чого він і доб'єднався з Ву і навчався майстерності кружитцу. Але лорд Гармадон не дрімав і захотів повернутися.
Ніндзяго всі серії
Історія Ніндзяго всі серії оповідає про пригоди чотирьох молодих ніндзя, осягаючих древнє бойове мистецтво кружитцу - стиль битви, швидкість якого набагато вища за будь-що інше. Кожен з них - Кай, Джей, Зейн і Коул - втілює один з основних елементів: вогонь, землю, світло і лід. Навчає їх сенсей Ву, роблячи це, щоб виростити гідних супротивників для свого злісного брата Лорда Гармадона, володаря Підземного Світу.

В майбутньому вони мають бути здатні знищити його, а для цього доведеться використати одне з чотирьох особливих Золотих знарядь - Меч полум'я, Косу землетрусу, Нунчаки світла і Сюрікени льоду. Юним ніндзя досить швидко, хоч і непросто вдається розшукати необхідну зброю, а Кай попутно рятує сестру Ня і укладає мирний угоду з Драконівською вартою, яка бере на себе відповідальність захищати Меч полум'я від Гармадона.

Ву, тим часом, вирушає в підземне царство свого брата, щоб самостійно повалити його. Його учням не залишається нічого іншого, як послідувати за літнім сенсеем верхи на драконах, котрі уміють переміщуватися між світами. І це лише початок їхніх пригод в Лего Ніндзяго. Послідувати за ними легко і просто - досить лише дивитись мультики Ніндзяго всі серії і вирушити з героями назустріч неймовірним пригодам, небезпечним сутичкам і цікавим зустрічам з дивовижними персонажами зі світу ніндзяго. Всі серії Ніндзяго українською безкоштовно дивитись в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Ніндзяго мультфільми усі серії

Ніндзяго всі серії

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика