Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 


Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

на правах реклами

 Дивитись мультики Гравіті Фолс українською

від
Плани дванадцятирічних близнюків Діппера і Мейбл на літо були зруйновані їх батьками, які заслали брата і сестру до дядечка Стена у штат Орегон, в маленьке, загублене на мапі містечко Гравіті Фолс. Прибувши на місце ті спочатку зрозуміли, що потрапили до якоїсь глушини і літо втрачене безповоротно. Тим більше, їх родич, на їхню хибну думку, є нудним книжковим хробаком, оскільки працює у бібліотеці. Проте, час показав, що близнюки помилялися.

Неймовірно гарна природа з казковими пейзажами збудила в маленьких друзях цікавість. Мультики Гравіті фолс як і саме селище, ховають безліч таємниць та загадок.

Окрім того їх дядько Стен виявився не таким вже і ботаном — він знає безліч захоплюючих історій, які розповідав Діпперу і Мейбл під хрускіт палаючих у вогнищі гілок. Це місце не позбавлене і магічних сил, в чому особисто переконався Діппер, який поставив собі мету зібрати докупи усі книги свого дядька. Коли, нарешті, йому це вдалося, то він, сам того не усвідомлюючи, відтворив дуже потужне джерело енергії. Чутки про це поширилися далеко за межі містечка. У Гравіті Фолс прибувають спецагенти для розслідування.

Мультики Гравіті фолс українською озвучені чудовими голосами. Герої мультика Гравіті Фолс швидко стали прикладом для наслідування своїх прихильників. Мультик розкриває Таємниці Гравіті фолс та занурює у вир містичних пригод, детективних історій і прадавніх легенд, які стають реальністю у цьому серіалі.
Мультики Гравіті Фолс українською
Вони спочатку не вірять розповіді хлопчика, але подальші події примушують їх змінити свою думку. Мейбл і Діппер — брат з сестрою, змиритися з думкою, що їх літні сподівання нездісненні. Адже їхні батьки мають свою думку, ті порушили запланований ними відпочинок, внісши деякі зміни. Замість нормальних літніх канікул з іграми і друзями вони мають вирушити у глухе село до свого дядька Сема. Його вони не бачили вже довгі роки. Як з'ясувалося, у Гравіті фолс відбувається багато дивовижних моментів, саме з ними, хлоп'ятам судилося зустрітися в далекому майбутньому.

Одного разу ситуація почала виходити з-під контролю. Близнюки, опинившись у селищі, не стали сумувати, навпаки, вони зрозуміли, що їм треба ознайомитися з багатьма таємницями цього нещасливого місця. Іноді їхньому життю загрожуватиме велика небезпека. Про що і розкажуть мультики про Гравіті фолс.

Мабуть, ці канікули будуть найнуднішими і непоказними в історії усіх літніх відпусток. Інакше примусову поїздку в глухе містечко засмучені Діппер та Мейбл назвати не можуть. Ще учора вони планували яскраве і незабутнє літо, про яке можна потім розповідатимуть однокласникам. Але батьки звели все нанівець, направивши нащадків до дядечка Стена у мультики Гравіті Фолс.
Мультики Гравіті Фолс українською
У нього є туристичне бюро "Хатина чудес", куди ніхто особливо не заглядає. Здавалося б, близнюкам нічого робити. Та одного до рук до Діппера потрапляє дивний щоденник без згадки справжнього автора. У цій книжечці написані багато цікавих речей, пов'язаних з подіями в містечку, котрі відкриваються погляду лише обраних людей. Хлоп'ята просто не можуть проігнорувати такі дивовижні перетворення, котрі змінять їх нудні канікули, з чого і розпочинаються неймовірні пригоди допитливого брата і сестри.

Захоплюючі мультики Гравіті Фолс розкажуть історію двох близнюків Мейбла і Діппера, які відправилися на канікули до свого дядка. Близнюки чудово згаять літо в невеликому містечку Гравіті Фолс. Дядько Стен є власником місцевої пам'ятки, яку не вельми відвідують туристи. Між собою в містечку її називають "Хатиною Чудес". Невже там насправді відбувається щось напрочуд загадкове і дивне?
Мультики Гравіті Фолс українською
Невже буде нудно? Спочатку близнюки зовсім не розуміють свого щастя. Здається нудний відпочинок тягнутиметься вічно, та все зміниться враз. У містечку відбуваються якісь дивні надприродні речі. Хто до цього причетний? Ключем до розгадки стає дивний щоденник невідомого автора з цифрою три на обкладинці. Діппер випадково виявив його в лісі, а тепер це єдиний доказ того, що навкруги дійсно щось відбувається. Чи зуміють вони розібратися в цьому?

Чи залучатимуть до історії дядька Стена? Зрозуміло лишень одне - на них чигає купа: несподіваних пригод, оригінальних розслідувань, численних детективних клубочків. Чи готові ви прямо зараз вирушити разом з ними? Як гадаєте, кому належить цей дивний щоденник? Містечко Гравіті Фолс не таке вже просте, яким здається одразу усім туристам і мандрівникам, без виключення. Фінал близький. Мультики Гравіті Фолс приваблюють охочих поринути в неймовірно загадкову і таємничу атмосферу прямо зараз. Чи зуміють дванадцятирічні підлітки розгадати причину дивних подій в містечку? Дивитись мультики Гравіті фолс українською онлайн в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Таємниці Гравіті Фолс мультсериал

Мультики Гравіті Фолс українською

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика