Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 


Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

на правах реклами

 Динозаври залізяки мультик всі серії українською

від
Динозаври залізяки. Це те, що ви отримаєте, якщо Вас приваблюють улюблені речі юних хлопчиків: вантажівки, будівельна техніка, та динозаври. Динозаври залізяки це найновіший оригінальний Netfix мультсеріал представлений нам студією DreamWorks TV. Він надає нам чудову нагоду дослідити світ цих динозавро-будівельних машин.

З першого погляду ідея Динозаври залізяки мультфільм здається здебільшого викроєна для вузької аудиторії: маленьких хлопчиків. І, якщо бути чесним саме для них і створено. У будь-якому разі тут не скажеш що це для дорослих або старші глядачі воліють шукати якесь задоволення від цього шоу. У сюжеті серіалу виконується чудова робота зі створення гарних особистостей персонажів і характерів, у той же час Динозаври залізяки мультик всі серії є дещо більшим, ніж просто дитяче шоу про вантажівки.
Динозаври залізяки мультфільм
З першої сцени Динозаври залізяки мультфільм ми потрапляємо у світ Ери Мезозою, де динозавро-будівельні механізми уживаються разом. Цей світ заповнений типовими динозаврами: Брахіозаврами, Трицерапторами, Стегозаврами і звісно ж, це жахливий тиранозавр Рекс. У будь-якому разі ви не знайдете тут ваших типових хижаків та травоїдних. Всі динозаври залізяки харчуються рудою, і то є агресивні динозаври (Tyrannosaurus Trux, якщо бути точним), котрі просто давлять інших динотраків до напівсмерті для того, щоб отримати цю руду для себе.

Вихід нашого героя Ті-Рекса, який у силу своєї аж надто дружелюбної природи, спричиняє втечу з очей подалі усіх інших динозаврів. Коли у Динозаври залізяки мультфільмі вулканічне виверження руйнує його домівку, він ледве втікає та знаходить новий кратер у котрому збирається жити. На превелиий жаль, там виявляється інший Ті-Трак, який хазяйнує на цьому сідалі і він не дозволить ніякому іншому динозавру жити у його кратері разом з ним.

Під час копання для видобутку руди Ті-Рекс був збентежений раптовою втечею потривоженої рептилії на ім'я Реввіт, всезнайки хамелеона, створіння котре втомилося ховатися у руді до тієї миті, коли Ті побачить його. Втім Ті не схожий на більшість Ті-траксів, він люб'язно пропонує Реввіту пригоститися рудою, на його превеликий подив. У якості подяки, Реввіт використовує свій інструмент-різак для виправлення однієї Ті-Рексової гусениці, яка була пошкоджена під час втечі від виверження вулкану.

Згодом у Динозаври залізяки мультфільм Ті зустрічає суперника знову і намагається переконати його, кажучи, що всі дінотраки насправді можуть жити у злагоді. Проте, він не погоджується і атакує Ті. Зазнавши поразки від більшого, сильнішого динозавра, Ті майже покидає цей кратер назавжди, але вирішує залишитися і побачити чи можуть різноманітні види динозаврів залізяк працювати та жити разом у гармонії.
Динозаври залізяки мультфільм
Наш новий дует Ті і Реввіта відвідав всі інші групи динотраків, але як і слід було очікувати, зустріли опір. Проте, декілька з цих динозаврів, таких як брахіозавр-кран комбо Ская, здивувалися такій дружелюбній зустрічі Ті-Трака і дали йому шанс. Справи стають гіршими коли деякі тріцераптори-бульдозери атакують Ті, і випадково один з них, Дозер, глибоко застряє у смолі.

Використовуючи власний інтелект у мультфільм Динозаври залізяки, Ті та Реввіт будують платформу, яку вони можуть використовувати аби витягнути Дозера на поверхню смоли перш ніж він потоне і помре. Незважаючи на їхні інженерні потуги, системи важелів не досить для витягнення Дозера, тому Ская використовує пристосування на її крані для надання допомоги бульдозеру, це додатковий поштовх, якого бракувало йому для визволення.

Їхня група усвідомила що разом вони спроможні створити щось дуже чудове, таке що жоден з них не здатен зробити самотужки. Це спонукає цих динозаврів працювати разом задля створення суспільства, у якому всі динозаври залізяки можуть жити мирно.

Проте, інший тиранозавр робить свій фінальний вихід, заявляючи Ті і його банді своє право власності на кратер. Використовуючи свої комбіновані навички, ця новостворена співдружність динозаврів налякала супротивника і змусила втекти. Тепер можна взятися до роботи зі створення свого нового суспільства. Динозаври залізяки мультфільм всі серії українською безкоштовно дивитись в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Динозаври залізяки мультфільм

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика