Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 


Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

на правах реклами

 Дивитися мультики Сімпсони українською

від
Сімпсони живуть розгульним життям, Гомер - ледар, але він годувальник сім'ї, Мардж, звичайна мати, яка дбає про своїх дітей, є дуже важливим "доповненням" для Гомера. Ліза - невизнаний геній, Барт - збірний образ шкільних хуліганів, для яких вандалізм і капості - є спосіб життя.

Життя Гомера досить цікаве, проте, він не розраховує "вартість" своїх пригод зі своїми фінансами, через це кілька разів ставав банкротом. Вибратися з убогості йому допомагають друзі, Мардж, а також його громадянство. У іншій країні Гомер вже б помер від голоду, або став іншою людиною(працелюбним, упевненим в собі і так далі). У Гомера є хороша робота, на якій він практично не працює, а тільки спить і базікає зі своїми друзями по чарці. Мультики сімпсони є неймовірною сумішшю абсурду і в той час тісно пов'язані з реальністю. Висміювання гостро соціальних проблем є найбільшою цінністю.

А гроші Сімпсон отримує лише за те (втім, як і усі працівники атомної станції Спрінгфілда), що плазує перед начальством. Але, не зважаючи на свої лінощі, Гомер має безмежні можливості: Він може стати найкращим у світі батьком, написати газету, стати другом або ворогом будь-кого, стати відмінним музикантом і вигадати хіт, стати святою людиною. Так, у Гомера безмежні можливості, просто він ледачий, щоб використати їх і це сумно. З цього тільки один висновок: Гомер - надлюдина, зі своїми мріями, які здатен виконати(що і робить). Переглядати мультики про Сімпсонів неможливо без посмішки.

У Сімпсона є вічний супутник - Мардж Сімпсон. Вона уберігає його від зайвих витрат, необдуманих рішень, підштовхує його на правильну діяльність. А ще Мардж - відмінна мати, яка опікає своїх дітей, так само, як Гомера. Мардж відмовляється від багатьох речей заради щастя своєї сім'ї. Проте, як і у будь-якої людини у неї є свої вади: якщо їй дуже сильно чогось захочеться, то вона зробить це, і ніхто її не зупинить. Але все таки головна її вада - її неписьменність. Здобувти освіту Мардж перешкодив Гомер свїм коханням.

Можливо, якби замість Мардж була інша людина, то сім'я б давно розвалилася. Мардж - важливий член сім'ї Сімпсонів. Найсвоєрідніший персонаж з цієї сімейки - Барт. Хлопець є образом авторитетного хулігана, який готовий піти на все заради свого авторитету: підставити друзів, зв'язатися з поганими людьми, принижуватися, убити тварину і так далі. Але все-таки Барт - незвичайний хуліган. Зовсім не тупий. Він не є хорошим учнем в школі, тільки тому, що це не круто. У Барта добре розвинена навичка чарівливості, логіки і навіть фізики.

Дивитися мультик Сімпсони є дуже цікавою справою. Такою, яка змушує забути про поточні справи переглядаючи серії одну за іншою. Адже мультики Сімпсони нові серії виходять дуже часто та чекають на них завжди з нетерпінням. Кожен глядач переглядаючи мультики Сімпсони може знайти щось близьке для себе та згадати схожу ситуацію зі свого життя. Все це пересипано відмінним гумором та чудовими жартами.

Барт дуже швидко міркує, може викрутитися з багатьох ситуацій, вигадати непередбачувану витівку тільки заради того, щоб здатися кращим в очах однокласників, таким чином забіяка зміцнює свій авторитет. Барт - інструмент в руках "крутого" суспільства. Найрозумніший персонаж Сімпсонів - Ліза. Про Лізу можна сказати, що вона невизнаний геній, любить грати на саксофоні. Мрія Лізи - мир у всьому світі. Попри те, що вона розумна не за роками, вона залежна від популярної іграшки - Малібу Стейсі(це пародія на Барбі в мультсеріалі). Ліза боїться безглуздих речей: Зомбі, монстрів і тому подібне. Єдині речі, які об'єднують її із звичайними людьми. Ліза - майже "доросла" дитина.

Найзагадковіший персонаж в Сімпсонах - Мегі. Мегі ще не уміє говорити, але її мозок повний загадок, які доки ще не відкриті. Мегі вже знає про добро і зло. Вона уміє поводитися зі зброєю: це показано в серії "Хто стріляв в містера Бернса частина 2". Мегі, як і Гомер має багато талантів, багато хто з яких ще не розкритий через заздрість своїх членів родини. Можливо Мегі, як і Ліза теж невизнаний геній. Всі мультики Сімпсони є життєписом сім'ї Сімпсонів - то є мрія, яку створив Метт Грейнинг. Але уявіть, що якби вони жили не в США, а в якій-небудь іншій країні? Життя в їх сім'ї стало б справжнім пеклом.
Мультики Сімпсони

Мультики Сімпсони отримали продовження і повнометрахних мультфільмах. Таких як Сімпсони в кіно. Сімейка Сімпсонів відома вже всьому світу своїм своєрідним способом життя. Вони не такі як всі і іноді своїми вчинками заводять в глухий кут багатьох людей. Ось і у черговий раз Гомер Сімпсон, сам того мимоволі, наразив місто на небезпеку. Він скинув відходи у водосховище, і тепер Спрінгфілд названий карантинною зоною. За правилами і усіма інструкціями місто має бути захищене ковпаком і повністю ізольоване.

Втім далеко не усі місцеві мешканці згодні з таким станом речей. В першу чергу до них належить і подружжя Сімпсонів. Незважаючи на цей факт, мешканці Спрінгфілда оголошують їм бойкот і не бажають бачити їх у своєму місті більше ніколи. Гомер і його віддана дружина не занепадають духом, вони протистоять як можуть. Що ж робитимуть герої і які пригоди їх чекають?

Мультики Сімпсони насичені пікантними сценами, де смішно до сліз. Головне кредо картини: "Подивися на нашу сім'ю і порадій за свою". Це зовсім не порожня фраза, але чому саме так? Дізнатись можна тільки подивившись мультфільм. Мультики сімпсони всі серії онлайн українською безкоштовно дивитись в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Мультики Сімпсони

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика