Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 


Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

на правах реклами

 Фінеас і Ферб мультсеріал дивитися

від
Два зведені брати стали виступати в ролі діючих персонажів в цій історії. Щодня ці хлопці займаються створенням якихось грандіозних планів, від яких згодом багатьом стає зле. Хлопці, про яких розповідає мультсеріал, звикли дивувати усіх шокуючими планами на подальше майбутнє. Можливо вони намагаються пожартувати, але це виглядає не зовсім епічно, адже в результаті їх старань більше за усіх страждає їх сестричка. У мультику Фінеас і Ферб між трійцею нерідко виникає який-небудь конфлікт, що закінчується дуже трагічно.

Перрі - це качкодзьоб, що є домашнім вихованцем головних героїв мультсеріалу Фінеас і Ферб. Він теж відіграє велику роль в цій історії, а все через те, що є секретним шпигуном, який знаходиться на важливому завданні. У качкодзьоба є головний супротивник. Йдеться про придуркуватого ученого - Хайнца Дуфеншмирце. Зупинити його неможливо, проте Перри разом зі своїми друзями (колегами по роботі) вимушений випробувати свої сили в цій неймовірній дії. Щодня з персонажем відбувається багато розкішних подій, і усі вони закінчуються неймовірно трагічно. У надії, що одного разу історія зміниться, люди чекають яким буде майбутнє. Впоратися з жахливими подіями важко, проте хлопці готові спробувати.

Діснеївський мультик про двох братів, іменами яких названий Фінеас і Ферб мультсеріал. Фінеас і його зведений брат Ферб живуть в американському передмісті. Зараз вони вільні від навчання, оскільки літні канікули. У них є сестра Кендіс, з якою вони часто конфліктують, і котра намагається всіляко їм насолити. А все через те, що їх неймовірні винаходи їй часто заважають. Винаходи це до Фінеаса. Він такий вигадник! Брат же молодецького Фінеаса йому у всьому допомагає. Щодня у нього з братом щось відбувається!

Окрім основних персонажів є і інші не менш цікаві. Так, Пері, він же качкодзьоб і їх домашній улюбленець на зразок кішки, є секретним спецагентом. Мета серйозного суперагента качкодзьоба, яке уміло вдає з себе безглузде і миле створіння і звичайну домашня тварина, - Хайнц. Це не дуже розумний лиходій. Фуфелшмерц, він же Хайнц Дуфеншмірц мріє захопити світ, і коли б не Качкодзьоб, то у нього, можливо, все б і вийшло. У кожного персонажа цього мультика, будь це Ферб, Качкодзьоб, Кендіс, Фінеас або лиходій, є свої звички, страхи, смаки. Мультик фінеас і ферб та нові серії виходять досить часто.

Двоє звідних братів, які поводяться, як рідні на літніх канікулах відпочивають в передмісті. Ці Фінеас і Ферб - у мульсеріалі двоє веселих хлопчиськ, які дуже винахідливі. Кожен новий день вони вигадують якісь винаходи, для того, щоб допомогти світу, але досі вони ще не закінчувалися успіхом. А ось подражнити своїми винаходами сестру Кендіс у них виходить просто чудово. Вона, звичайно ж, завжди скаржиться своїй мамі, але та, знаючи дочку, не завжди поспішає її захищати. Кожна халепа, у яку потрапляє ця трійця, завжди весела і чудова, а також цікава!

У хлопчиків є домашній улюбленець - це качкодзьоб на ім'я Перрі. Хлопченята навіть гадки не мають про те, що цей самий качкодзьоб є секретним агентом, і у вільний час захищає планету від божевільного ученого - доктора Дуфеншмірца. Кожного разу, коли Перрі рятує планету, зникає черговий винахід братів, а Кендіс за чистою випадковістю завжди ловить облизня! Мультсеріал Фінеас і Ферб українською мовою дивитись онлайн в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Фінеас і Ферб мультсеріал

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика