Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 


Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

на правах реклами

 Мультфільм Щенячий патруль українською мовою дивитися

від
Персонажі нового мультсеріалу - це смілива команда рятувальників, до складу якої входять виключно собаки. У цій бравій команді - шість бравих собачок: Здоров'як, Маршал, Роккі, Зума, Скай і Чейз, які разом утворюють монолітний загін Щенячого Патруля. Керує ним десятирічний кмітливий і також хоробрий хлопчик Зік Райдер.

Щенячий патруль українською мовою має має чудове озвучення. Тому дивитись онлайн його легко та приємно. Мультик був показаний на каналі Плюс Плюс.

Він здатен розв'язувати найскладніші ситуації і окрім усього іншого він має аналітичний розум, що вкай необхідно, під час виконання дуже відповідальних завдань. Освоюючи до найдрібніших деталей нові технічні пристрої, Зік швидко розбирається в тонкощах їх управління, щоб за потреби знати як діяти. Щенячий патруль готовий прийти на виручку будь-кому, хто потрапив у скрутне становище або просто потребує допомоги.

Навіть якщо це крихітне котеня, яке невідомим чином потрапило на високе дерево і не в змозі самостійно злізти з нього, грибник, що заблукав в лісовій гущавині, перешкода, що заважає усім у вигляді колоди, яка звалилася на стежину, - рятувальники не чекатимуть запрошення. Патруль виручить у скрутній ситуації, адже вони справжні герої, які ніколи не підведуть. Хоробрі цуценята виконують найрізноманітніші рятувальні завдання.

Аби завжди бути в готовності і надати яку-небудь допомогу у кожного з них за плечима є спеціальний рюкзак, в який складені різноманітні інструменти, необхідні для надання допомоги тим потребуючим. Кожна з шести собачок є чудовим другом і по правді безцінним рятувальником, оскільки завжди підстрахують одне одного і до того ж кожен з них має індивідуальні уміння. У випадку якщо хтось потрапив у біду, Щенячий загін радиться в штабі і Зік дає кожному зі своїх підручних окремі доручення. Завдання часто не з простих, але цуценята готові їх виконати. Обивателі можуть спати спокійно, адже команді рятувальників до снаги будь-яка місія.

Райдеру всього дев'ять років, проте за цей період життя йому вдалося зробити безліч корисного для всього світу, оскільки він перший і єдиний хто пішов на захист простого люду, він вирішує допомогти стати усім людям відважними героями, але серед тварин у нього теж безліч друзів, і тепер усі вони готові допомагати йому. Зібравши для себе нову команду майбутніх рятувальників під назвою Щенячий Патруль, всі зобов'язані стати тими захисниками, яких оспівують легенди. Неймовірна команда піде на все, стрімкими кроками намагаються врятувати діточок, тварин і усе навколо, що втрапило у халепу. Якщо вас наздогнала біда, і не видно ні жодної можливості врятуватись, тоді до вас вже поспішає хлопченя зі своїми кращими друзями.

Лихо ніколи не приходить саме, адже щоденні пригоди миттєв можуть перетворитися на щоденну рутину, де злочин і покарання стають незвіданими. Якщо на шляху у хлоп'ят і команди Собачий Патруль виникають справжні перешкоди, тільки всі разом, об'єднавши свої сили вони зможуть пройти кожне випробування, знайти винуватця і покарати його за усією суворістю закону.

Коли ми бачимо, як на Землю потрапив прибулець, але з метою врятувати світ, хто знає, чи зможуть зрозуміти і пробачити це пси, оскільки вони налаштовані украй вороже і несправедливо. Насправді вони не бажають віддавати на розтерзання свою Батьківщину, і домівку кращого друга. Усі складні і заплутані завдання, що стоять у нашому світі ніяк не можуть порівнятися з тими емоціями, які переживає Райдер, адже взявшись за справу, він мають обов'язок довести її до кінця.

Під час подорожей, чимало сцен відбувається під водою, де цуценята проявляють добре себе як рятувальники підводного світу. Мультфільм Щенячий патруль на українській мові всі серії дивитись онлайн в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Щенячий патруль українською мовою

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика