Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 


Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

на правах реклами

 Мультики Ніндзяго всі серії підряд українською

від
Хто захистить Землю від кровожерних лиходіїв, що мріють про розправу над усім живим? Звичайно ж, ніндзяго!! Це талановиті воїни, що чудово знаються і володіють всілякою зброєю, уміють застосовувати різну техніку бою. Їх супротивники ніколи не виходять переможцями, оскільки у їхньому арсеналі ніндзяго є безліч своєрідних хитрощів які дозволяють здобути перемогу. Мультик про ніндзяго всі серії вже доступний для перегляду.

Керовані сенсеем Ву, воїни роблять усе можливе, щоб звільнити світ від загарбників. У їх арсеналі є чимало специфічних трюків і хитрощів. П'ятірка воїнів і їх справедливий учитель, готові помогти кожному. Адже у них є індивідуальне уміння, що робить їх непереможними. Банзай, вкрай обережний і неприступний, ніколи не забуває про правила бою і завжди йде до кінця. Будь-які спроби відтіснити його не дадуть бажаних результатів, оскільки він непохитний.

Нія неперевершена метальниця зброї здатна несподівано завдати удару своєму супротивникові. У Кая головне - це сила духу і почуття справедливості, незважаючи на усі бойові уміння. Коул сильний і амбітний. Зейн свято шанує кодекс честі, тому його супротивники знають про його неперевершені уміння не з чуток. Відважні воїни захистять світ від зла і відстоять справедливість.

Сюжет мультики Ніндзяго всі серії: У світі панує спокій і радість, які здавалося б ніхто не міг змінити. Саме в цей час, з'являються наші герої, які вирішили позбавити світ від зла і безумства. Ніндзя - так називали себе наші герої, були дуже сильними і дружними. Саме ця дружба допомагала їм у скрутні часи.

Декілька тисячоліть, на вулицях міст панував спокій і радість. Люди ніколи не думали про подію, яка станеться з ними вже за декілька років. Йшов час, наші великі ніндзя зникли з лиця землі, але пам'ять про них, залишилася назавжди. З відходом наших великих героїв, на вулицях почалося неподобство. Люди били і крали одне у одного, палили будівлі і багато чого іншого. Мультики ніндзяго всі серії підряд зібрані на на сайті та чекають глядача.

Мультики лего ніндзяго всі серії по українськи створені як дитячий пригодницький мультфільм. Його персонажами є іграшки Лего. Незважаючи на просте виконання мультсеріал вийшов дуже цікавим і має безліч фанатів.

У останні кілька років цього хаосу, на землі дає про себе знати лорд Гармадон, який хоче дістати велику зброю з часів ніндзя. Він прагне отримати цю зброю і заволодіти світом. По деяких міфах, зброя, якою користувалися самі ніндзя, була наділена позаземною силою. Саме з цієї причини, зброя стала притягати бандитів і лиходіїв. Гармадон, посилає за зброєю своїх кращих негідників, вони повинні упізнати місце поховання і розкопати цю зброю. Дивитись мультики ніндзяго всі серії підряд українською безкоштовно в хорошій якості ви можете у нас - приємного перегляду!

Ніндзяго мультфільми усі серії

Мультики ніндзяго всі серії

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика