Зробити домашньою|Додати у вибране
  • Увійти
  • Реєстрація
 
 
 


Набридла реклама? Зареєструйтесь, або увійдіть як користувач.

на правах реклами

 Поп Піксі усі серії підряд 1 Сезон

від
У одному з тихих і віддалених куточків магічного Всесвіту в особливому вимірі існує маленький світ, мешканцями якого є ельфи, гноми, тролі, тварини, що говорять, і чарівні феї Поп Піксі. Цей світ, в якому живуть такі незвичайні істоти, називається Піксівілль, а магія і чаклунство є для його мешканців звичайною справою. Навкруги Піксівілля знаходяться дрімучі ліси з вікових дерев і густих кущів.

А головним надбанням усіх живих істот поп Піксі в Піксівіллі є Дерево Життя - древнє дерево магії і чаклунства, Піксівілль, що забезпечує, чарівною енергією.
У обов'язку фей Піксі - маленьких, веселих і добрих, входить охорона цього дерева, оскільки без нього Піксівіллю загрожують зовнішні загрози і напади ворогів. Феї Пикси уміють дружити і мріяти, творити справжні дива, через що з ними щодня відбуваються найнеймовірніші пригоди. Усі вони настільки різні, що коли збираються разом - з ними вже точно не скучиш. Мультик поп піксі всі серії підряд російською озвучкою надані у якості ознайомлення. Наразі українського озвучення зараз не існує.

А ще на Дереві Життя ростуть кулі МаджікПопс, в яких міститься добре чаклунство, і якщо якась з фей Піксі використовує свій чарівний дар на загальне благо, вона може стати власницею однієї з таких куль і перетворитися на чарівну ПоПіксі - фею, що має велику силу, з якою не може порівнятися увесь інший Піксі. Але чи так вже легко заслужити таку винагороду, і що станеться з Піксівіллем, якщо в нім з'явиться відразу декілька ПопПіксі?

Веселий і добрий мультиплікаційний серіал від творців Вінкс. У мультику ПоПіксі - це маленькі сміливі феї, які обов'язково сподобаються не лише найменшим глядачкам, але і старшим дівчаткам, а також їх батькам.

Для того, щоб маленькі ПопПіксі могли стати справжніми феями, їм треба стати власницями спеціальної сфери, яка наділена магією від життєвого дерева. Цю сферу можна отримати тільки виконуючи добрі справи.

Піксівілль - це казкове місто, в якому живуть не лише маленькі добрі феї, але і інші чарівні персонажі. Тут ви зустрінете і гномів, і ельфів, і інших добрих чарівних звіряток, разом з якими переживатимете захоплюючі пригоди. Мультик поп піксі був створений італійськими аніматорами. Кожна серія подарує вам незабутні відчуття від інтригуючих пригод. УВАГА мульфільм Поп Піксі російською мовою! Перш ніж вмикати його дітям добре подумайте чи воно вам треба.

Мультик Чарівні Поп Піксі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам пройти реєстрацію або увійти на сайт под своїм псевдо.

Коментарі:

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до даної публікації.

 
 
  • Головна сторінка
  • Реєстрація
  • Нове на сайті
  • Статистика